Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / Žaluzie Pelhřimov / Žaluzie Vysočina / Žaluzie Jižní Čechy / Tel: +420 721 034 263 /IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov, Kraj Vysočina  

Extrudované dveřní sítě/ Dveřní sítě proti hmyzu

Zaměříme, vyrobíme, dodáme a namontujeme dveřní sítě proti hmyzu. Zajistěte si dokonalou ochranu vašeho bydlení před hmyzem. Ať už máte lodžii, terasu nebo balkon, v létě máte tyto dveře otevřené téměř non-stop.

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu. 

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištovou výztuhou.

Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu.

Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Pevné dveřní sítě jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost.

Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Nabízíme vám vysoce kvalitní a spolehlivé síťové dveře, které jsou prakticky bezúdržbové a vydrží bez problémů 15 let.

Při jejich výrobě používáme kvalitní hliníkové profily a pevnou síťovinu vyztuženou skelnými vlákny. Nestane se vám, že by se síťovina rozpadala nebo že by ji “prožral” drobný hmyz.

Naše sítě slouží spolehlivě dlouhá léta i v hájenkách nebo lesních chatách.

Sítě použijete i na vstupní dveře nebo francouzská a špaletová okna. Vyberete si barvu sítě i rámu nebo bezbariérové a elegantní plisé.

Myslíme i na čtyřnohé členy domácnosti a uděláme jim v sítích průchod. Sítě vyrábíme vždy na míru.

Otevírací síť proti hmyzu na dveře s magnetem

Otevírací síťové dveře představují nejčastější a finančně nejdostupnější řešení pro balkonové nebo vchodové dveře.

Komfortní samozavírací panty a magnetická aretace zavřené polohy berou hmyzu každou šanci na proniknutí do interiéru. Skvělá je i možnost osadit síťové dveře průlezem pro domácího mazlíčka, díky čemuž jim zabezpečíte maximum volnosti. 

Standardně děláme průlezy pro psy s výškou v kohoutku 30 cm. To znamená, že kokršpaněl běžného vzrůstu se do tohoto průlezu vleze.

  • použití: na téměř všechny typy balkónových dveří (plastových, hliníkových i dřevěných)
  • výhody: vysoká funkčnost, jednoduchost, spolehlivost, účelnost, cenová dostupnost

Barevné provedení rámu: bílá (RAL 9016), hnědá (RAL 8022), zlatohnědá (RAL 8003), dále veškeré nástřiky RAL, případně dřevodekory RENOLIT (v souladu s výrobci plastových oken).

Údržba: příležitostná, spočívající v očištění ulpělého prachu a případném dotažení spojovacích šroubů, resp. vrutů na příslušných částech výrobku

Životnost: u rámečku je možno počítat s životností v řádu několika desetiletí, síťovina a panty (obojí snadno vyměnitelné ) minimálně 10 – 15 let.

TOPlist
žaluzie pelhřimovsko, žaluzie humpolecko, žaluzie pacovsko, žaluzie kamenicko, žaluzie jihlava, žaluzie kostelec, žaluzie brtnice, žaluzie havlíčkův brod, žaluzie luka nad jihlavou, žaluzie polná u jihlavy, žaluzie pelhřimov, žaluzie pacov, žaluzie jindřichův hradec, žaluzie humpolec, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie nová včelnice, žaluzie strmilov, žaluzie studená, žaluzie lukavec, žaluzie košetice, žaluzie žirovnice, žaluzie počátky, žaluzie kamenice, žaluzie vyskytná, žaluzie jihlavsko, žaluzie vysočina, žaluzie na vysočině