INTERIÉROVÉ ŽALUZIE PRO VAŠÍ DOMÁCNOST, CHATU I KANCELÁŘ / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky - Kontrolní servis oken a dveří - Demontáž, montáž, výměna těsnění do oken a dveří - Renovace dřevěných oken a dveří - Renovace Eurooken / Žaluzie Pelhřimov - Servis žaluzií - Sítě proti hmyzu - Rolety Den a Noc - Interiérové rolety - Opravy žaluzií / 1997 - 2022 / Tel: +420 607 802 268 +420 777 831 343 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina / SERVIS ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / MONTÁŽ ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / ŽALUZIE PELHŘIMOV - ROLETY PELHŘIMOV - OKENNÍ SÍTĚ PELHŘIMOV - STÍNÍCÍ TECHNIKA PELHŘIMOV

Kontrolní servis oken a dveří / OKENNÍ TECHNIK Vojťas

Aby dobře sloužila svému účelu, zaslouží si vaše okna, dveře a vrata péči opravdových profesionálů. Ať už se jedná o plastová okna, eurookna nebo hliníková okna, obstaráme kompletní servis, včetně zjištění závad. Postaráme se také o atypické tvary a střešní okna. Vstupní kalkulaci vám zpracujeme zdarma.

Naše kompletní údržba zahrnuje:

  • seřízení celoobvodového kování jednotlivých okenních a dveřních křídel,
  • nastavení optimálního přítlačného sevření (těsnosti),
  • utažení kliček,
  • kompletní kontrola šroubových spojů a celkového chodu kování,
  • mazání univerzálním mazivem všech pohyblivých částí celoobvodového kování,
  • upozornění na zjištěné skryté závady a návrhy řešení oprav.

Další nabízené služby:

  • zjišťování závad,
  • seřízení kování,
  • výměny těsnění a poškozených – nefunkčních – nebezpečných dílů okna-dveří

Proč provádět servis oken a dveří?

Elegantní design i dobré tepelné izolační vlastnosti. Vynikající těsnost proti povětrnostním vlivům jako déšť nebo vítr. Snadné otevírání i zavírání, ale také bezpečnost proti nenechavcům a zlodějům.

To jsou ty hlavní důvody, pro které si lidé pořizují nová okna nebo dveře. Působením okolního prostředí však dochází k přirozenému opotřebení, které negativně ovlivňuje jejich vlastnosti. Aby vám okna a dveře co nejdéle sloužily a plnily dlouhodobě vaše požadavky, je potřeba se o ně pravidelně starat.

Nejzranitelnější částí je celoobvodové kování, které zabezpečuje hlavní funkci okna. Nenamazané a neseřízené kování může být hlavním zdrojem problému. Údržba je v podstatě nenáročná, ale nesmí se zanedbat.

 

MÁTE ZÁJEM O SERVIS OKEN NEBO DVERÍ?
Jsme k dispozici Po – Pá od 8:00 do 15:00.

Čištění a údržba

Výrobci kování doporučují min.1× ročně namazat celoobvodové kování a nejméně 1× za 3 roky provést kontrolu stavu a celkového chodu kování. Pokud se okna nachází v prašném nebo jinak zatíženém prostředí, je nutné provádět čištění kování v pravidelných intervalech.

Částečky nečistot usazené na funkčních plochách kování mohou způsobit předčasné opotřebení kování a negativně ovlivnit jeho funkci. Pravidelným ošetřováním se zachovává lehký chod kování a zároveň se chrání kování před předčasným opotřebením.

 

MÁTE ZÁJEM O SERVIS OKEN NEBO DVEŘÍ? 
Jsme k dispozici Po – Pá od 8:00 do 15:00.

 

Orientační ceník:

Jednorázová návštěva u zákazníka za účelem zjištění závad – kontrola oken a dveří

450 Kč/ Hod. + 350 Kč cestovné

Provozní údržba oken a dveří – promazávání celoobvodového kování oken a dveří včetně kontrolního servisu

250 Kč/ 1 ks okna

350 Kč/ 1 ks dveří

Cestovné od 350 Kč

Seřizování oken / Cena od 190 Kč za ks

Seřizování dveří / Cena od 290 Kč za ks

Výměna těsnění: demontáž a montáž – cena dle typu těsnění

Výměna poškozených součástekdoplňků: dle typu a cen dodavatele

Příjem zakázek: Po - Pá 8.00-15.00 Hod. Tel: 607 802 268 / Technik: 777 831 343

STÍNÍCÍ TECHNIKA - ŽALUZIE - ROLETY - MONTÁŽ A SERVIS STÍNÍCÍ TECHNIKY / SERVIS ŽALUZIÍ - OPRAVY ŽALUZIÍ - RENOVACE POVRCHŮ EUROOKEN - RENOVACE POVRCHŮ ŠPALETOVÝCH OKEN - OKENNÍ TĚSNĚNÍ - DVEŘNÍ TĚSNĚNÍ - TĚSNÍCÍ PROFILY - TĚSNĚNÍ DO DRÁŽKY / žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie lukavec, žaluzie košetice, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie deštná, žaluzie černovice, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice, žaluzie nová včelnice, žaluzie humpolecko, žaluzie pelhřimovsko, žaluzie vyskytná, žaluzie olešná, žaluzie částrov, žaluzie nová cerekev, žaluzie horní cerekev, žaluzie nový rychnov / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2021 / Tel: +420 777 831 343 / +420 607 802 268 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina