Stínící technik Vojťas - INTERIÉROVÉ ŽALUZIE PRO VAŠÍ DOMÁCNOST, CHATU I KANCELÁŘ / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky - PROVOZNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ - OKENNÍ TĚSNĚNÍ - DVEŘNÍ TĚSNĚNÍ / 1997 - 2020 / Tel: +420 777 831 343 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina / SERVIS ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / MONTÁŽ ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / ŽALUZIE PELHŘIMOV - ROLETY PELHŘIMOV - OKENNÍ SÍTĚ PELHŘIMOV - OKENNÍ TĚSNĚNÍ PELHŘIMOV - STÍNÍCÍ TECHNIKA PELHŘIMOV  

Mytí oken, čištění výloh a skleněných ploch provádíme po celé Vysočině

Okna a výlohy jsou to, co je při pohledu zvenku vidět jako první, a zároveň to, co nám umožňuje vidět vnějšek a co přivádí světlo, pokud se nacházíme uvnitř budovy. Okna a výlohy musí být dvojnásobně čisté právě proto, že jsou vidět z obou stran. 

A jak zajistit jejich dokonalou čistotu? 

Pomocí naší rodinné firmy a služeb mytí oken a mytí výloh.

Naše rodinná firma Okenní technik Vojťas nabízí profesionální mytí oken domů, kanceláří a průmyslových prostor, obchodů, restaurací a dalších zařízení. Zvláštní pozornost je pak věnována mytí oken, jež vedou do rušných ulic, na která je často nutné použít speciálních čisticích prostředků. 

Nutno dodat, že Fa Okenní technik Vojťas nepoužívá jen tak ledajaké čisticí přípravky jako jiné úklidové firmy. Naše čistící chemie jsou stoprocentně účinné, ale také zdravotně nezávadné a certifikované pro svůj konkrétní druh využití.

Mytí oken i mytí výloh může stejně jako jiný úklid proběhnout jednorázově, třeba po malování nebo jiném krátkodobém znečištění, nebo je možno domluvit pravidelné mytí, aby byl jejich lesk konstantní a nikdy se nestalo, že začnou být zašlé.

Při pravidelném mytí oken a výloh lze využít také výhod pro stálé zákazníky.

Cena mytí oken a výloh 

 • Mytí oken, výloh 20 Kč/m2 (běžné znečištění)
 • Mytí oken, výloh 35 Kč/m2 (více znečištěné)
 • Mytí oken, výloh 50 Kč/m2 (silně znečištěné) 
 • Mytí oken včetně rámu 60 Kč/m2
 • Mytí oken ve výškách nad 1,5 m 65 Kč/m2 včetně rámu
 • Odstraňování polepů od 350 Kč/ Hod. 
 • Ceny mytí oken a výloh jsou pouze orientační, záleží vždy na konkrétní míře znečištění, obtížnosti přístupu, technickém stavu, velikosti zakázky apod.
 • Při čištění špaletových oken určíme cenu, až po prohlídce oken
 • Cestovné: v místě 350 Kč mimo město: 10 Kč/km
 • Cenu s Vámi rádi dohodneme na místě a garantujeme i její dodržení.
 • Nejsme plátci DPH / Cena čistících produktů se stanovuje, až dle spotřebovaného množství
TOPlist

žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie lukavec, žaluzie košetice, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie deštná, žaluzie černovice, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice, žaluzie nová včelnice, žaluzie humpolecko, žaluzie pelhřimovsko, žaluzie vyskytná, žaluzie olešná, žaluzie částrov, žaluzie nová cerekev, žaluzie horní cerekev, žaluzie nový rychnov / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2020 / Tel: +420 777 831 343 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina