OKENNÍ SERVIS SLUŽEB Vojťas

INTERIÉROVÉ ŽALUZIE PRO VAŠÍ DOMÁCNOST, CHATU I KANCELÁŘ / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky - PROVOZNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ - RENOVACE POVRCHŮ EUROOKEN - ŠPALETOVÝCH OKEN A KASTLOVÝCH OKEN / DEMONTÁŽ A MONTÁŽ OKENNÍHO A DVEŘNÍHO TĚSNĚNÍ, TĚSNÍCÍ PROFILY / FRÉZOVANÉ TĚSNĚNÍ / Žaluzie Pelhřimov - Servis žaluzií - Sítě proti hmyzu - Rolety Den a Noc - Interiérové rolety - Opravy žaluzií / 1997 - 2020 / Tel: +420 777 831 343 - +420 607 802 268 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina / SERVIS ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / MONTÁŽ ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / ŽALUZIE PELHŘIMOV - ROLETY PELHŘIMOV - OKENNÍ SÍTĚ PELHŘIMOV - STÍNÍCÍ TECHNIKA PELHŘIMOV

Okenní služby Vojťas / těsnění do oken a dveří

Těsnění do oken a dveří instalujeme od roku 1997. V oblasti těsnění oken, dveří, vrat, instalací kartáčů, přechodových systémů a dalších, máme dlouholeté praktické zkušenosti. Sledujeme trendy v oblasti těsnících materiálů a používáme osvědčené a prověřené materiály. Těsnění do oken a dveří je důležitou součástí při úspoře energie, proto naši práci bereme vážně a snažíme se ji dělat profesionálně.

Věnujte pozornost možnostem úspory energie. Těsnění do oken a dveří Vám ušetří nemalé náklady za vytápění a energie s tím spojené.

Těsnění do oken a dveří přispěje k celkové tepelné pohodě bytu nebo domu. Kvalitní těsnění Vám ušetří až 30% nákladů za energie. 

Je několik možností jak utěsnit nedoléhající profily oken, mezery v okenicích, nebo opotřebované těsnění v plastových oknech. Jedním ze způsobů je molitanové těsnění, které ale nedoporučujeme, už pro jeho nízkou trvanlivost a zanedbatelné těsnící vlastnosti. Dalším způsobem je použití gumového těsnění v různých profilech a barvách. Zde už jsou jak vlastnosti materiálu tak jeho stálost (8 let), na daleko lepší úrovni než molitanové těsnění, nicméně pokud to myslíte s úsporou za energie a těsněním, ať už do oken nebo dveří a vrat vážně, doporučujeme montáž švédského silikonového těsnění (trvanlivost materiálu 20 let).  Toto těsnění aplikujeme i do všech dřevěných oken a dveří včetně špaletových oken a to cestou frézování - vyfrézuji drážku do okna / dveří a aplikuji těsnící profil.

Ale zpět k vlastnímu těsnění do oken. Ať už je léto nebo zima, nikdy není pozdě nebo brzy na instalaci těsnění. Pokud vás zajímá proč jsou některé profily těsnění například ve tvaru písmene E, jiné jsou s dutinkou, je to z důvodu různých tlouštěk netěsnosti. Například těsnění do oken ve tvaru „E“ zatěsňuje mezery od jednoho do tří milimetrů. Těsnění ve tvaru „D“ dokáže utěsnit mezery až do sedmi milimetrů.

Švédské silikonové těsnění do oken a dveří

Je prokázáno, že okenními konstrukcemi uniká největší podíl tepelné energie z celkových tepelných ztrát. Z toho téměř polovina infiltrací vzduchu netěsnostmi mezi rámem a křídlem okna. Při úniku tepla netěsnými okny je třeba pokles teploty v místnosti kompenzovat. Například zvýšení teploty v místnosti o 1°C vyžaduje cca 5% nárůst nákladů na energii. Spotřeba energie se tím neúměrně zvyšuje a přitom se teplo volně ztrácí. Nejlepším řešením je dodatečné zateplení a utěsnění vytápěných prostor švédským silikonovým těsněním. Jelikož nechceme narušit pevnost okenního rámu používáme lepené švédské silikonové těsnění, které je ideální pro těsnění oken a dveří. Pomůže snížit nejen chlad, ale i hluk, průvan, prach , bouchání. Tenkostěnné silikonové profily kladou minimální odpor při zavírání a jsou odolné vůči stárnutí, jsou netečné k barvám, mají ideální tvarovou paměť, nenamrzají a mohou pomoci i při zatékání do objektu.

Jak postupujeme u zákazníka?

  • Prvně si změříme mezery a podle toho volíme druh a výšku těsnícího profilu.

  • Zvolíme správnou možnost podkladu těsnění / lepení, frézování

  • V jednom rámu, můžeme použít i různé výškové profily, aniž by to působilo nějak rušivě.

  • S námi se vám nemůže stát, že okna nebo dveře nezavřete nebo vám jimi potáhne dál.

  • Naším přáním je minimálně 30% úspora vašich výdajů za energie a vaše 100% spokojenost.

Kromě těsnění do oken, dveří a vrat, doporučujeme použití dalších těsnících profilů, těsnících kartáčů, které dokonale utěsní nežádoucí proudění vzduchu a únik tepla v oblasti prahů a přechodových lišt. Kartáčové lišty jsou opět v různých délkách, šířkách, barvách a materiálech. 

okenní těsnění - dveřní těsnění - těsnící kartáče - těsnící profily - těsnění do oken - těsnění do dveří - švédské těsnění - silikonové těsnění - frézované okenní těsnění - těsnění pelhřimov - těsnění jihlava - těsnění vysočina - těsnění jižní čechy

STÍNÍCÍ TECHNIKA - ŽALUZIE - ROLETY - MONTÁŽ A SERVIS STÍNÍCÍ TECHNIKY / PROVOZNÍ SERVIS OKEN / OKENNÍ TĚSNÍCÍ PROFILY / RENOVACE EUROOKEN - RENOVACE DŘEVĚNÝCH OKEN A DVEŘÍ / POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ / žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie lukavec, žaluzie košetice, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie deštná, žaluzie černovice, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice, žaluzie nová včelnice, žaluzie humpolecko, žaluzie pelhřimovsko, žaluzie vyskytná, žaluzie olešná, žaluzie částrov, žaluzie nová cerekev, žaluzie horní cerekev, žaluzie nový rychnov / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2020 / Tel: +420 777 831 343 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina