Okenní servis služeb Vojťas

INTERIÉROVÉ ŽALUZIE PRO VAŠÍ DOMÁCNOST, CHATU I KANCELÁŘ / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky - Kontrolní servis oken a dveří - Demontáž, montáž, výměna těsnění do oken a dveří - Renovace dřevěných oken a dveří - Renovace Eurooken / Žaluzie Pelhřimov - Servis žaluzií - Sítě proti hmyzu - Rolety Den a Noc - Interiérové rolety - Opravy žaluzií / 1997 - 2020 / Tel: +420 607 802 268 +420 777 831 343 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina / SERVIS ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / MONTÁŽ ŽALUZIÍ PELHŘIMOV / ŽALUZIE PELHŘIMOV - ROLETY PELHŘIMOV - OKENNÍ SÍTĚ PELHŘIMOV - STÍNÍCÍ TECHNIKA PELHŘIMOV

Renovační opravy špaletových oken realizujeme po celý rok pokud není teplota nižší než 5°C. Špaletová okna se nejčastěji opravují ve starších bytech, domech, chatách i historických objektech. Renovace povrchů Eurooken a dveří

Poškození špaletových oken je důsledkem vlivů povětrnostních podmínek. Na nátěry oken a dveří působí UV záření a způsobuje stárnutí nátěrů. Dalším významným vlivem je vlhkost. V důsledku stárnutí nátěrů oken se v nich objevují drobné mikropraskliny přes které proniká vlhkost do samotného dřeva. V několika málo případech se jedná i o hnilobu. Poškození vznikají i v důsledku mechanického poškození, například u dveří v oblasti zámku.

Poškození špaletových oken lze předcházet pravidelnou údržbou oken a dveří. Tuto údržbu lze provádět takzvanými renovačními sadami, které po nanesení přípravku zacelí mikropraskliny v nátěrech.

REPASE ŠPALETOVÝCH OKEN - provádíme jak u zákazníka, tak v naší dílně, kam můžete vaše okna i dveře dovézt...

Repasí špaletových oken se rozumí celkové odstranění nátěru starých oken nebo dveří. Povrch oken se pak musí důkladně obrousit. Případně poškozená či zcela chybějící dřevní hmota je nahrazena výspravou z nového dřeva. Drobné praskliny se tmelí. Tato fáze přípravy povrchu špaletových oken nebo dveří je velice důležitá. Kvalita povrchu určuje finální vzhled špaletových oken nebo dveří. Dalším krokem je nátěr základní barvou. Ta většinou obsahuje impregnaci dřeva proti plísním, houbám nebo škůdcům. Finální nátěr oken nebo dveří se provádí syntetickými barvami v jedné nebo dvou vrstvách nátěru.

Při repasi špaletových oken lze také zlepšit tepelné vlastnosti. Pro zlepšení těsnosti oken používáme dva druhy těsnění. Těsnění pro špaletová okna je frézované s drážkou pro lepší vedení a držení těsnění. Silikonové těsnění špaletových oken je nejvhodnější. Takzvané švédské těsnění je pouze nalepovací používá se jen v případech kdy není možné použít těsnění frézované.

NÁTĚRY OKEN A DVEŘÍ

PROVÁDÍME NÁTĚRY OKEN DŘEVĚNÝCH ŠPALETOVÝCH I ŠROUBOVACÍCH, NÁTĚRY OCELOVÝCH OKEN, NÁTĚRY VÝKLADCŮ KOVOVÝCH I DŘEVĚNÝCH. V PŘÍPADĚ POTŘEBY ZAJIŠŤUJEME SKLENÁŘSKÉ PRÁCE A TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE.

Nátěry oken a dveří. Základní operace při provádění nátěrů oken jsou tyto: Opálení starých nátěrů v potřebném rozsahu, broušení oken, napuštění holého opáleného dřeva fermeží, základní nátěr barvou, tmelení oken, broušení, kytování, nátěry základovou barvou, a konečně nátěr vrchním emailem. Pracujeme a máme zkušenosti s většinou materiálů domácí i zahraniční provenience. O kvalitě a především trvanlivosti provedených nátěrů však většinou nerozhoduje ani tak daný materiál jako spíš kvalita a zkušenosti řemeslníka a jeho poctivost při provádění potřebných operací.

STÍNÍCÍ TECHNIKA - ŽALUZIE - ROLETY - MONTÁŽ A SERVIS STÍNÍCÍ TECHNIKY / SERVIS ŽALUZIÍ - OPRAVY ŽALUZIÍ - RENOVACE POVRCHŮ EUROOKEN - RENOVACE POVRCHŮ ŠPALETOVÝCH OKEN - OKENNÍ TĚSNĚNÍ - DVEŘNÍ TĚSNĚNÍ - TĚSNÍCÍ PROFILY - TĚSNĚNÍ DO DRÁŽKY / žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie lukavec, žaluzie košetice, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie deštná, žaluzie černovice, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice, žaluzie nová včelnice, žaluzie humpolecko, žaluzie pelhřimovsko, žaluzie vyskytná, žaluzie olešná, žaluzie částrov, žaluzie nová cerekev, žaluzie horní cerekev, žaluzie nový rychnov / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2021 / Tel: +420 777 831 343 / +420 607 802 268 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina